Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Експерти КНДІСЕ взяли участь у засіданні спільної робочої групи України та Канади з питань інженерного забезпечення та протидії загрозам від вибухонебезпечних пристроїв

09 жовтня 2020

1-2 жовтня експерти лабораторії криміналістичних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Сергій Луценко та Віктор Дралюк взяли участь у засіданні спільної робочої групи України та Канади з питань інженерного забезпечення та протидії загрозам від вибухонебезпечних пристроїв в рамках операції «UNIFIER».

Зустріч відбулась на базі об’єднаного навчально-тренувального центру Збройних Сил України у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Під час зустрічі сторони обговорили ефективність спільної взаємодії, можливі повноваження учасників та план діяльності на найближчий час. Серед основних завдань ‒ створення словника вибухотехнічних термінів та визначень.

Особливу увагу приділено доповіді експертів Київського НДІСЕ про проект державного стандарту «Судова вибухотехнічна експертиза. Терміни і визначення.», який нині розробляється Технічним комітетом 192 «Судова експертиза».

Фахівцями центру розмінування Збройних Сил України проведено демонстрацію організації пошуку та знешкодження вибухового пристрою, а також вилучення об’єктів дослідження та залишків вибухового пристрою після зруйнування, пакування й підготовки їх передачі слідчим органам.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6