Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Експерти Київського НДІСЕ здійснили робочий візит до Німеччини з метою вивчення інноваційних можливостей сучасної криміналістичної техніки

21 січня 2019

Фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, експерти відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів Дмитро Зайцев та Володимир Приступа на запрошення іноземних колег здійснили робочу поїздку до Федеративної Республіки Німеччини.

Впродовж трьох робочих днів українські фахівці перебували в офісі німецького представництва фірми «Oxford Instruments» у місті Візбаден з метою вивчення інноваційних можливостей сучасної криміналістичної техніки.

Метою поїздки стало вивчення можливостей програмного забезпечення AZtec GSR виробництва Oxford Instruments в автоматизованому пошуку слідів пострілу з вогнепальної зброї з використанням скануючої електронної мікроскопії з енергодисперсійним елементним мікроаналізом.

Під час роботи експерти Київського НДІСЕ мали можливість розглянути способи оптимізації налаштування параметрів дослідження, формування інформаційних масивів ознак виявлених слідів за хімічним складом та морфологічними ознаками, а також ознайомитися з представленням експериментальних даних у вигляді ілюстрованих звітів. Крім того, заступник завідувача відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів КНДІСЕ Дмитро Зайцев та старший науковий співробітник Володимир Приступа отримали актуальні версії методичних матеріалів із зазначеної експертної спеціальності, якими керуються провідні світові судово-експертні установи.

Додатковим, але не менш інформативним заходом у рамках поїздки стало ознайомлення фахівців КНДІСЕ з організаційними та практичними аспектами дослідження слідів пострілу вище описаним методом у Федеральній кримінальній службі Федеративної Республіки Німеччина.

Загалом поїздка сприяла обміну досвідом та запозиченню кращих експертних технологій роботи іноземних колег. Київський науково-дослідний інститут судових експертиз продовжить діяльність спрямовану на розвиток міжнародного співробітництва і підвищення статусу української судової експертизи на світовій арені.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6