Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Експерти Київського НДІСЕ досліджують якість та вартість дорожньо-будівельних робіт

12 березня 2018

Основним елементом автомобільної дороги, який забезпечує безпеку дорожнього руху є її покриття. Сьогодні більшість автомобільних українських доріг облаштовано нежорстким типом дорожнього «одягу», в переважній більшості з асфальтно-бетонним покриттям і на жаль, часто з порушенням вимог до якості покриття. Проблема якості виконаних робіт дорожнього будівництва в Україні стоїть дуже гостро, а це негативно впливає на безпеку дорожнього руху. Крім того, низька якість автомобільних робіт до значного здорожчання автотранспортних перевезень.

В спеціальному інтерв’ю для видання «Журналіст» судовий експерт сектору лабораторії інженерно-технічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Сергій Неізвестний розповів про особливості проведення будівельно-технічних експертиз щодо визначення обсягів, якості та вартості робіт в дорожньому будівництві.

Про алгоритм виконання судових експертиз відповідного виду, важливість вивчення проектної, виконавчої та звітної документації, конкретні наочні зразки дорожнього покриття з українських доріг та багато інших цікавих питань дивіться в сюжеті «Журналіста».


Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6