Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Експерти Хмельницького відділення КНДІСЕ виступили спікерами Всеукраїнського семінару з підвищення кваліфікації адвокатів

16 березня 2020

Завідувач Хмельницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Анатолій Поплавський 28 лютого 2020 року виступив спікером Всеукраїнського семінару з підвищення кваліфікації адвокатів, що відбувся на базі Хмельницького національного університету.

Учасниками заходу стали понад 450 осіб, серед яких: адвокати Хмельниччини, працівники органів досудового розслідування, судді, викладачі та студенти юридичних спеціальностей закладів вищої освіти України.

Тематика доповідей спікерів семінару охоплювала питання стандартів кримінального процесуального доказування у практиці Європейського суду з прав людини, реалізації судово-експертної діяльності в Україні та дисциплінарної відповідальності адвоката.

Фахівець КНДІСЕ Анатолій Поплавський представив учасникам доповідь на тему: «Судові експертизи та експертні дослідження, як необхідний аспект доказової бази в кримінальних і цивільних справах».

Слухачі отримали інформацію та презентаційні матеріали щодо діяльності Хмельницького відділення Київського НДІСЕ, порядок призначення судових експертиз та експертних досліджень, порядок виконання та надання висновків експерта, актуальні зміни в законодавстві, що регулюють судово-експертну діяльність.

Після завершення виступу присутні мали можливість поставити додаткові запитання та обмінятися думками з питань судової експертизи, що потребують особливої уваги.

Науковий захід сприятиме налагодженню належної комунікації у правозастосовній сфері, обміну досвідом та підвищенню рівня просвітницької роботи, як важливої фахової складової судово-експертної діяльності.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6