Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Експерт Київського НДІСЕ Інна Голова стала учасницею AIPLA Women in IP Networking Global Event

05 квітня 2019

Щорічно, а саме щовесни, жінки, фахівці сфери інтелектуальної власності беруть участь у події вкрай важливої для світової жіночої спільноти ‒ AIPLA Women in IP Networking Global Event.

Цьогоріч учасницею заходу стала завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Інна Голова.

Захід, організований Американською асоціацією права інтелектуальної власності, збирає жінок, які практикують право інтелектуальної власності або працюють в суміжній сфері. Його відмінністю є унікальний формат. Зустрічі відбуваються одночасно в десятках міст в різних країнах світу. Учасниці зустрічаються на ранкову каву, урочисту вечерю, багато хто проводить семінари або практикуми, і все це відбувається в один день з метою консолідації зусиль.

В рамках української зустрічі AIPLA Women in IP Networking Global Event в для жінок-професіоналів сфери інтелектуальної власності був організований арт майстер-клас та неформальне спілкування.

Під час заходу традиційно відбувся міжнародний дзвінок, під час якого учасниці з різних країн привітали колег і поділилися враженнями від відвідування AIPLA Women in IP Networking Global Event.
Київський науково-дослідний інституту судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6