Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Дорогі колеги! Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

28 грудня 2019

Кожен Новий рік - це зміни і сподівання на краще. За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, ми оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє.

Рік 2019-й був позначений багатьма пам’ятними подіями. Ми прожили його, працюючи над підвищенням якості й ефективності експертної роботи, розвитком науки та міжнародного співробітництва, оновленням матеріально-технічної бази й використанням сучасних інноваційних технологій, втіленням у життя амбітних планів для подальшого розвитку галузі судової експертизи.

Висловлюємо подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню наших надбань, підвищенню авторитету Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на теренах України та світовому рівні.

2020-й ми починаємо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Переконані, що наша праця, натхнення та старання дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення і продовжувати шлях розвитку, не зупинятися на досягнутому.

В такому динамічному й часом непростому житті, хочеться побажати кожному незламної віри та впевненості в реалізації найзаповітнішого.

Нехай усі колишні негаразди й турботи залишилися в минулому. Щоб Новий рік увійшов у життя кожного лише з позитивними емоціями, радістю та гармонією. Бажаємо всім добробуту, здоров'я, любові, достатку і неймовірних вражень від кожного прийдешнього дня!

Щасливих та веселих свят!

Щиро

Директор Київського науково-дослідного

інституту судових експертиз

Олександр Рувін