Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

​До уваги читачів! Запрацював власний сайт збірника «Криміналістика і судова експертиза»

11 червня 2019

Шановні читачі!

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України радий повідомити, що міжвідомчий науково-методичний збірник «Криміналістика і судова експертиза» має власний сайт та доступний для перегляду усіх охочих. ПЕРЕГЛЯНУТИ САЙТ ЗБІРНИКА

Нині користувачі можуть ознайомитися з україномовною та англомовною версіями сайту видання. В онлайн доступі представлені 62-ий, 63-ій та ювілейний 64-ий випуск видання, який було присвячено 55-ій річниці з дня його заснування у 1964 році.

На сьогодні, видання збірника закріплено у статті 8 Закону України «Про судову експертизу». Друковані примірники вищеозначеного видання (обов’язкові примірники) щорічно направляються до Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського.

Ми пишаємося міжнародним визнанням та включенням збірника «Криміналістика і судова експертиза» до міжнародної наукометричної бази даних «Index Copernicus» і працюватимемо для його подальшої європейської популяризації.

На сайті можна ознайомитися з історією збірника, членами редколегії, вимогами до оформлення статей та іншою корисною інформацією.

Запрошуємо до перегляду усіх охочих!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6