Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

16 травня в Україні відзначають унікальне свято - День вишиванки

16 травня 2019

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України підтримують українські традиції та відзначають День вишиванки.

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Нині свято завоювало широку популярність серед українців та за рубежем, воно покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Вишита сорочка є національною святинею! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Кожен регіон України – незрівнянний у техніці виконання унікальних вишиванок. Кожна майстриня з різних місцевостей по різному використовували техніки вишивки, а особлива відмінність полягала саме в орнаментах. В кожній області можна прослідкувати свої, неповторні вишиванки.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення та заряджає енергією. Бажаємо усім міцного здоров’я, віри та сили для нових звершень, щастя кожного заради процвітання нашої України. Зі святом!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6